Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: smart 22 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me qira në lagjen Bregu i diellit, te fakulteti Teknik ( banesat e kuqe ). Banesa është e mobiluar në tërësi me të gjitha elementet e nevojshme duke ofruar kushte shumë të mira banimi. Lagje e e qete dhe e pershtatshme per te banuar. Ngrohje qendrore me Termokos.
Sipërfaqe: 70m2
Çmimi I qirasë: 250 €
Renditja:
*Sallon me kuzhinë
*2 Dhoma gjumi
*Banjo
*2 Ballkona
*Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777
smart
  Online
044393777
Leaflet
Në fillim