Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Campus Patundshmëri Dje 18:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve
-
| Dhoma e ditës | Kuzhinë | Dhoma gjumit | Ballkon | Banjo | 62m² |230€
-
Banesa gjendet në katin e IV(4) në një ambient të qetë dhe të përshtatshëm për banim e mobiluar në tërsi deri në detajin e fundit për të cilin ju keni nevojë.
-
Banesa është ndërtim i ri në Rr."Shaip Spahiu" shumë afër me Qendrën e Qytetit, posedon ngrohje qëndrore me rrymë si dhe ashensorin i cili është funksional gjatë gjithë kohës.
-
Afër banesës gjenden të gjitha komoditetet e nevojshme për të cilat ju keni nevojë gjate ditës dhe vetem 5 minuta larg Qendrës së Qytetit.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Campus Patundshmëri
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit 0 EUR
Ofrohet per qira banesa ne Bregun e Diellit 250 EUR
Shitet banesa në Mati 1 66 500 EUR
4 lokale me qera,ne B. Diellit,tek Reiffeisen Bank 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione