Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2022 11:02

Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve.

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 09 11:02
Shikime: 288
Ofrohet banesa me #QERA, në Lagjen e Muhaxherëve.

55m²|1 dhomë gjumi|Ballkon|Kati i III-të|

Ofrojmë për qira banesë shumë afër qendrës, në Lagjen e Muhaxherëve.

Përfshin 55m² dhe përbëhet nga salloni me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, ballkon, koridor dhe banjo.

Banesa është tërësisht e mobiluar. Posedon të gjitha paisjet përcjellëse shtëpiake, ndodhet në një pjesë shumë të kërkushme me të gjitha pikat kryesore afër.

Shumë e përshtatshme për një jetesë sa më komode, posedon ashensor dhe është në katin e III-të.

Cmimi: 280€ MUAJI i negociueshëm.

Për më shumë informata:
+38348566111
[email protected]
Gjendemi siper Sach Caffes në Dardani.
Labi Patundshmëri
Përshkrimi i linkut

Labi Patundshmëri

Labi Patundshmëri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dardani Sipër Sach caffes Tregoje në hartë

+38349566444

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione