Banese me qira ne lagjen Emshir

0 EUR

Jepet me qera nga: smart Sot 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshoj Banese me qira ne Lagjen Emshir, afer Tregu Group pertej banesave te arabve - kompleksi Blerti, banesa gjendet me nxemje qendrore me kallda, 75m2 kati i 4
Banesa posedon:
- 2dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon i madh
- koridor
Qmimi 250€

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777
smart
  Online
044393777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione