Banesë me qira ne lagjen Pejton Natel Center

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Aplus Dje 22:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aplus
Banesë në Shitje në Kalabri(Emshir) 0 EUR
Banesë me qira ne Ulpine 150 m2 600 EUR
Shtëpi në Shitje  në Çagllavicë,Lagjja NIC 165 000 EUR
Banesë në Shitje në Fushe Kosove 37 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet ne kompleksin banesor Nartel Center, posedon sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi, banesat gjendet ne katin e 13.
-Standarde Europiane dhe cilesi e larte e ndertimit.
-Furnizim me uje te pijshem dhe sanitar 24/7.
-Ashensori-24 ore(+energji alternative/gjeneratore)
-Dritare dhe dyer te cilesise se larte(Salamander).
-E mobiluar me cilesi te larte.


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Aplus
Agjencioni për Patundshmëri ''Aplus'' Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ulpianë Tregoje në hartë
044 666 074
https://aplus.patundshmeri
Aplus
  Online
044 666 074
Leaflet
Aplus
Banesë me qira ne lagjen Kalabria (Emshir) 250 EUR
Shitet Banesa Në Lagjen e Muhaxherëve  1 100 EUR
Banesë në Shitje në Velani 71 100 EUR
Zyre me Qira Në Qendër Të Prishtinës 500 EUR
Në fillim