Banese me QIRA në Pejton, te ambasada Norvegjeze

1 100 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate 11 Maj 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet trualli 34 ari ne Magjistralen PR-FR 160 000 EUR
Banesë me QIRA afër qendrës, mbrapa Hotel "Sirius" 200 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në qendër afër GRAND-it 95 000 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 𝟕𝟕𝐦²në Kalabri 70 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 160m² me këtë renditje:
-Dhomë dite,
-Kuzhinë të veçantë
-4 Dhoma të gjumit
-2 Banjo
-Tualet
-Depo dhe
-2 Ballkone

Çmimi i qirasë është 1100euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA në Ulpianë, mbrapa Aleancës 300 EUR
Penthouse me 𝗤𝗜𝗥𝗔 modern në 𝗔𝗿𝗯𝗲̈𝗿𝗶 1 300 EUR
Shitet banesa 88m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Zyre 75m² me QIRA në Qendër 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione