Banesë me QIRA në Pejton te ambasada Norvegjeze

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës,mbrapa Teatrit 320 EUR
Objekt 300m²  me qira per zyre ne AKTASH 2 500 EUR
Banese me qira ne rrugen "B" te "LIN PROJEKT" 350 EUR
Shiten dy troje në Sofali afër pishinës së Gërmisë 7 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me QIRA në Pejton te ambasada Norvegjeze

Banesë | QIRA | Pejton | 65m² | Kati 2 | 350euro

Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 65m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi dhe
-Banjo
Çmimi i qirasë është 350euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
𝗦𝗛𝗜𝗧𝗘𝗧 banesa në Bregun e Diellit te Ontexi 163 000 EUR
Zyre 40m2 me qira ne qender afer Sheshit 250 EUR
Banese me qira afer qendres, te "Sllovenia Sport" 400 EUR
Banese me QIRA ne Pejton te ambasada Norvegjeze 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione