Banesë me qira në Qendër # iBRO GROUP

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lëshohet banesa me qira në lagjen Pejton.Banesa gjindet në Qendër të qytetit, hyrja tek Posta e vogël dhe ka sipërfaqe prej 80 m2.Banesa ndodhet në katin e I-rë, dhe është tërësisht e mobiluar e gatshme për banim. E gjithë ndërtesa mirëmbahet nga kompania "NPB" dhe poashtu kjo banesë ngrohet nga Termokosi.
Banesa ka këtë renditje:

-Sallon;
-Kuzhinë me Trapezari;
-Dhomë Gjumi;
-Ballkon;
-Banjo.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+38344857565 +Viber.
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 200 EUR
Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet Pent'House ne Veternik #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Kalabri  #iBRO GROUP 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione