Banese me qira ne Qender, mbrapa Kinemas ABC

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira ne F.Kosove te kompleksi Linda 220 EUR
Banesë me QIRA afër qendrës, te Ambasada e Zvicrrës 250 EUR
Banese me QIRA ne Royal Mall ne Rrugen B 400 EUR
Lokal 450m² me QIRA në Aktash 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në qendër, përballë stacionit të Policisë

Banesë | 𝗤𝗜𝗥𝗔 | 75m² | Kati 2 | 𝟐𝟓𝟎𝐞𝐮𝐫𝐨

Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-2 Ballkone
*Nxemje qëndrore të qytetit "𝐓𝐞𝐫𝐦𝐨𝐤𝐨𝐬"
Çmimi i qirasë është 𝟐𝟓𝟎𝐞𝐮𝐫𝐨 dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟎𝟒𝟒 𝟕𝟓 𝟓𝟖 𝟓𝟗
𝟎𝟒𝟓 𝟒𝟎 𝟏𝟐 𝟏𝟐
𝟎𝟒𝟗 𝟒𝟏 𝟑𝟏 𝟓𝟖
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shiten dy objekte me sip 867m² ne L.e Muhaxhereve 1 200 000 EUR
Zyre me QIRA në qendër përballë stacionit policor "92" 650 EUR
SHITET banesa në qendër, në rr."Agim Ramadani" 120 000 EUR
Banesë me qira për zyre në qendër, afër sheshit 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione