Banesë me qira në "Royal Plaza" në rrugen B

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 93.67m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Shitet banesa 94m² ne Pejton te amb. Norvegjeze 120 000 EUR
Shitet banesa 84.70m² te Puhiza 3 ne VELANI 1 300 EUR
Ofrohet me QIRA banesa ne rr.Muharrem Fejza 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me qira në "𝗥𝗼𝘆𝗮𝗹 𝗣𝗹𝗮𝘇𝗮" në 𝗿𝗿𝘂𝗴𝗲̈𝗻 𝗕, mbi Royal Mall
Banesë | QIRA | Rruga B | 60m² | 400euro
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 𝟲𝟬𝗺² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 400euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟬𝟰𝟰 𝟳𝟱 𝟱𝟴 𝟱𝟵
𝟬𝟰𝟱 𝟰𝟬 𝟭𝟮 𝟭𝟮
𝟬𝟰𝟵 𝟰𝟭 𝟯𝟭 𝟱𝟴
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa në qendër afër sheshit 120 000 EUR
Shitet banesa ne Ulpiane kati perdhese 58m2 85 000 EUR
Shitet shtepia ne Kolovicë te re 150 000 EUR
Shitet trualli 3.5 ari në lagjen "Qëndresa" 16 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione