Banese me qira ne rrugen "B" ndertim i "Royall"

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 14:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira në Pejton, te ambasada "Norvegjeze" 400 EUR
SHITET trualli 3 ari mbrapa "Bau Market" 55 000 EUR
Shiten 4ari truall ne lagjen Sofali/Prishtine 7 000 EUR
Banese me qira te Prime Group 450 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banese me qira ne rrugen "B" ndertim i "Royall"

65m2 | kati i 2 | Rruga B | 270euro

Banesa eshte ne katin e 2, ka siperfaqe prej 65m2 me kete renditje:
-Dhome dite me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Cmimi i qirase eshte 270eurodhe nje depozit
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre me QIRA në shesh, përballë Ministrisë së Kult 800 EUR
Banese 4dhomeshe me qira te Shkolla Teknike 350 EUR
Ofrohet banesa për SHITJE në FushëKosovë 97.4m² 55 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione