Banesë me qira në shesh përballë Hotel "Grand"

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet trualli ne lagjen Sofali - Prishitne 15 000 EUR
Banesë me qira në Lakrishtë, përballë Bill Clinton 250 EUR
Ofrohet me QIRA banesa ne Aktash mbrapa ExtremPizz 250 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa 59m² në Mati 1 750 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me qira në shesh përballë Hotel "Grand"

Banesë | Qira | Qendër | 50m² | 350euro

Banesë me qira në shesh, banesa është në katin e IV, ka sipërfaqe prej 50m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë të gjumit
-Banjo dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 350euro i pa negociueshëm dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet banesa me qira në Arbëri 400 EUR
Shitet shtepia 5.5 ari ne AKTASH rr."Gazmend ZAJMI" 650 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në lagjen e Muhaxhereve 250 EUR
Shitet lokali 100m² ne sheshin "Nena Terezë" 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione