Publikuar: Gush 10 2022 09:08

Banese me qira ne Ulpiana

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 10 09:08
Shikime: 1523
Ipet me qira banesa nje dhomshe ne Ulpiana C4, hyrja e dyte. Sic mund ta shihni banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar bukur dhe ngrohet me nxemje qendrore. Ka dhome, sallon dhe Banjo.
Banesa leshohet vetem nga pronari direkt dhe kontakti behet permes Viber: +38344965000
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione