Banese me qira ne Ulpiane_1+1

Jepet me qera nga: Ilir 16 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Adresa
Ulpiane
Sipërfaqe
50 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna
Prishtinë
Ofrohet banese me qira ne Ulpiane, te Soliterat, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 5-te, lift funksional, 50m2

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Leaflet
Në fillim