Banese me qira ne ULPIANE per STUDENTA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 02:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, te Hotel Baci, afer Rrethit. Banesa eshte e renovuar, dhe eshte e mobiluar ne tersi.Gjendet ne katin e 3 ska lift. Nuk ka nxemje qendrore. Ka hapsire per 6 apo 7 studenta.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz

Qmimi: 250 euro + depozit
A932

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Agjensioni UNION
" Besimi i juaj , Detyrimi yne "
Bulevardi Nëna Terezë 22A-1 Prishtinë
044557227
info@agjensioni-union.com
Agjensioni UNION
044557227
Leaflet
Agjensioni UNION
B465 Banese me qira ne Bregun e Diellit 300 EUR
B502 Banese me qira ne Kalabri - Emshir 300 EUR
B518 Banese me qira ne ne Arberi - Dragodan 300 EUR
b508 Banese me qira ne Ulpiane per Zyre 400 EUR
Në fillim