Banesë me qira në Ulpianë përballë Konvikteve

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë moderne 270m² me qira në Arbëri/Dragodan afër Pandore 1 400 EUR
Shitet trualli 34 ari ne Magjistralen PR-FR 160 000 EUR
Banesë me qira për zyre afër qendrës,mbrapa Sirius 350 EUR
Banesë me qira në Lakrishtë, përballë Bill Clinton 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 60m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 250euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me QIRA në Bregun e Diellit te "Xhambazt" 150 EUR
Hapesire 340m2 me qira per zyre ne Kalabri 1 500 EUR
Shitet banesa 108m² në Kalabri te "Lesna" 820 EUR
Ofrohet për SHITJE trualli perballe Marigona Resid 5 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione