Banesë me qira ne Ulpiane te Fontana |U103

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Sot 09:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me qira ne Ulpiane te Fontana |U103

►Kodi: |U103
►Renditje :
►Sallon me kuzhine
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ngrohje me Termokos
►Kati 3
►Siperfaqe: 55m2

►Çmimi: 200 € +100 € depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
AgjensioniDemiri@gmail.com
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook
Leaflet
Agjensioni Demiri
M6 Banese ne shitje tek shkolla Pavarsia 47 000 EUR
Banesë me qera ne Lagjen Mati 1 (M78) 229 EUR
3 Banesa me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri | Q94 170 EUR
Penthouse me qira në Fushë Kosovë 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione