Banese me qira ne Ulpiane

0 EUR

Jepet me qera nga: Fatmir 21 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe


Leshohet me qira banesa ne Prishtine ne lagjen Ulpiana afer Kishes Katolike. Banesa ka 38m perndryshe dhomen e ndejes/ fjetjes e mobiluar me dy shtreter, kuzhinen e vecante me tavoline buke dhe nje shtrate shtese qe mund te shfrytezohet edhe si dhome ndeje, banjon dhe shpajzin. Banesa eshte ne gjendje shume te mire, e mobiluar ne teresi dhe e pershtashme per qifte. Cmimi eshte me marreveshje varet nga kohezgjatja e kontrates. Per info mund te kontaktoni edhe ne nr.046266266
Leaflet
Në fillim