Banese me qira per afarizem ne Kalabri #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Për vendbanimin
Leshohet banesa me qira per afarizem ne Emshir-Kalabri.Banesa eshte ne katin e I-re ose perdhese dhe ka hapsire tejet te mjaftueshme dhe organizim ideal per zyre.Banesa ka gjithsej 3 dhoma,koridor,banjo,ballkon.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857565 + (Viber & WhatsApp)
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira te Xhamia e Llapit #iBRO GROUP 250 EUR
Shitet banesa në Breg të Diellit  #iBRO GROUP 0 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione