Banese me qira per zyre/banim ne rr."Muharrem Fejz

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate 11 Maj 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në Bregun e Diellit 1 EUR
Banesë në SHITJE ne Bregun e Diellit te Ambulanta 180 000 EUR
Shitet banesa 86m2 kati 3 te Parku i Qytetit 900 EUR
Banesë moderne 270m² me qira në Arbëri/Dragodan afër Pandore 1 400 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banese me qira per zyre / banim ne rr."Muharrem Fejza" te"Tregu Ditor"

Mati 1 | 87m² | 3 Dhoma | 250euro

Banesa eshte ne katin e 3, ka siperfaqe prej 87m² me kete renditje:
-Dhome dite me kuzhine (kuzhinen e vendose pronari)
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Depo dhe
-Ballkon

Cmimi i qirase eshte 250euro dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa në Bregun e Diellit, te "Ontexi" 1 400 EUR
Ofrohet me QIRA lokali afër qendrës, mbrapa Sirius 300 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Shitet trolli 6 ari . 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione