Banesë me qira për zyre në qendër, afër sheshit

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet trualli prej 11.5 ari ne lagjen Sofali. 19 500 EUR
Kerkohet Shtepi me qira ne Marigona Residence 0 EUR
Banese me qira ne Qender, mbrapa Kinemas ABC 250 EUR
Shitet banesa në Dardani  , te Posta e madhe 88 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me qira për zyre në qendër, afër sheshit

Banesë | Qira | Qendër | Zyre | 450euro

Banesa është në katin e I, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje:
-3 Njësi pune
-Kuzhinë
-Banjo dhe
-2 Ballkone

Çmimi i qirasë është 450euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre me qira në qendër, te kinemaja "ABC" 450 EUR
Penthouse ekskluziv me qira në lagjen "Arbëria" 0 EUR
Banese me qira afer qendres te "Sllovenia Sport" 250 EUR
Ofrohet me QIRA banesa ne Bregun e Diellit 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione