Banese me qira prapa Teatrit #iBRO GROUP

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira prapa teatrit afer sllovenia sportit. Banesa eshte e pershtatshem per qift. Kjo banes ndodhet ne katin e 2-te dhe ka qasje te afert me sheshin Tereza. Kjo banese ka kete perberje:

1) Sallon + Kuzhine
2) 1-Dhome gjumi
3) Banjo
4) Ballkon

Te interesuarit per informata me te hollesishme mund te na telefonojne ne nr:

+38344857565 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në Tophane  #iBRO GROUP 180 EUR
Shitet Lokali (bëhet ndërrim)  #IBRO GROUP 0 EUR
Super Banesë në shitje në L.e Spitalit #IBRO GROUP 0 EUR
Banese me SUPER CMIM tek Mati 1 #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione