Banese me qira te Bahollt #iBRO GROUP

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Leshohet banesa me qira tek Bahollt ose afer Xhamise se Llapit.Banesa eshte ne gjendje perfekte me hapsire tejet te mjaftueshme dhe mobile tejet adekuate.Banesa eshte ne katin e V-te dhe gjithashtu posedon edhe garazhe per veture.Banesa ka kete perberje:

-Sallon & Kuzhine
-3 Dhoma Gjumi
-2 Banjo
-Shpajz
-Ballkon

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:
+383-44 85 75 65 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP 230 000 EUR
Shiten 4 Shtepi ne lagjen''New House'' #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira prapa Teatrit  #iBRO GROUP 250 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione