Banese me qira te restaurant Rugova

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Kadire 09 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallonin me kuzhine si dhe ballkonin.
Leaflet
Në fillim