Banesë me qira te Rruga B - Kompleksi Royal

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Aplus 15 Shk 17:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aplus
BANESË ME QIRA NE QENDËR PER ZYRE 400 EUR
Lokal ne Shitje tek Universiteti UBT 0 EUR
Lokali Lëshohet Me Qira Në Pejton 2 750 EUR
Banesë në Shitje në Velani 49 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka sallonin me kuzhinë, nje dhome gjumi , banjo, ballkon dhe koridor, eshtë komplet e mobiluar, me nxemje qendrore nga Termokosi.Ka dy klima.Ashensor...
Gjendet ne Banesat e Royalit , ne rrugen kryesore, saktësishte te caffe Bar San Shine. Kati i 6.
Çmimi 300 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Aplus
Agjencioni për Patundshmëri ''Aplus'' Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ulpianë Tregoje në hartë
044 666 074
https://aplus.patundshmeri
Aplus
  Online
044 666 074
Leaflet
Aplus
Banesë me Qira me 3 Dhoma Gjumi - Mati 1 350 EUR
Banesë me qira ne lagjen Mati 1 200 EUR
Banesë me QIRA ne Lagjen Kalabria (Emshir) 300 EUR
Banesë me Qira ne Rrugen B - Pa Mobile 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione