Banese me qira te Varri i Ibrahim Rugoves Pr

Jepet me qera nga: Erjon 29 Korr 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj banesat me qira ne kompleksin Labi Com ,Prishtine (Te Varri i Ibrahim Rugoves). Banesat jane te pamobiluara,kane sallon dhe kuzhine,dhome gjumi (1),banjo,terase. Njera banese ka 57 m2 dhe tjetra ka 54 m2. Jane ideale per qift. Per qmim dhe info tjera me kontaktoni ne nr e tel.
Leaflet
Në fillim