Banesë me qira tek Santea #iBRO GROUP

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Lëshohet me qira banesa tek Santea.Banesa ndodhet në katin e IX-të dhe është komplet e mobiluar e gatshme për banim.Banesa lëshohet për studentë ose familjarë dhe ka këtë renditje:

-Dhomë ndeje;
-Kuzhinë (Ndaras);
-Dhomë gjumi;
-Banjo;
-Ballkon.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383/44 85 75 65 (Viber+WhatsApp)
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Lokal me qira në Dardani #iBRO GROUP 500 EUR
Banesë me qira në Kalabri  #iBRO GROUP 220 EUR
Shitet Banesa ne Qender te Qytetit #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione