Banesë me qira tek Sheshi #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet banesa në Dragodan #iBro Group 0 EUR
Banesë me qira në Kalabri  #iBRO GROUP 200 EUR
Shitet shtëpia në ULQIN  #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë për zyre tek Muharrem Fejza # iBRO GROUP 450 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Lëshohet me qira banesa ne qendër konkretisht tek Hotel Swiss Diamond.Banesa ka hapsirë prej 75m2 dhe ndodhet në një zonë tejet të mirë, me hapsirë të mjaftueshme, ndarje shumë të mirë të hapsirave për shfrytëzim, hapsirë për parking dhe lokacion perfekt kjo banesë mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si:zyre, trajnime ose kurse të ndryshme dhe aktivitete të tjera.
Banesa ka këtë renditje:
-3 Dhoma te mëdha;
-1 Dhomë të vogël
-2 Banjo;
-2 Ballkona.


Të interesuarit mund të kotaktojnë në nr:
+383/44-48 85 75 65 (Viber+WhatsApp).
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+38344857565
Leaflet
iBRO GROUP
Banese me qera ne Dragodan #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Ulpianë  #iBRO GROUP 200 EUR
Banesë me qira në Tophane  #iBRO GROUP 180 EUR
Shitet Banesa ne Dardani kodi 571# iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione