Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 03:34

Banese me qira Ulpian 400 €

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 08 03:34
Shikime: 288
Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne
dhe eshte e renovuar komplet.
75 m2 Kati i 4
Pamje e ndriqim ne te dy anet.
Nxemje qendrore me rryme, termo dhe klime.

Posedon :
- 1 Dhome dite,
- Kuzhine me trapezari
- 2 Dhoma gjumi
- 2 Ballkona
- Banjo
Kodi i shpalljes: 3834

Agjencioni Dardania
Kontakt: +38344969750 (viber&whatsapp)
[email protected]
www.agjencionidardania.com
Përshkrimi i linkut

Agjencioni Dardania

Kompani qe bën ndërmjetësim për shitblerjen/qiradhënien e tokave, shtepive, banesave etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Kompani qe bën ndërmjetësim për shitblerjen/qiradhënien e tokave, shtepive, banesave etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione