Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 03:29

Banese me qira Veterrnik 300 - 400 €

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 08 03:29
Shikime: 304
Banesa gjendet ne Kompleksin Riera (Banesat e Lesnes) perballe Spitalit Amerikan ne Veternik.
300 € e PAMOBILUAR
400 € e MOBILUAR

Posedon :
- Kuzhine (E mobiluar) Sallon,
- 2 dhoma te Gjumit,
- 1 banjo si dhe nje Koridor te madh.

Banesa perndryshe gjindet ne Katin e 6te dhe nuk eshte e mobiluar.

Çmimi: 300 - 400 €
Kodi i shpalljes: 3801

Agjencioni Dardania
Kontakt: +38344969750 (viber&whatsapp)
[email protected]
www.agjencionidardania.com
Përshkrimi i linkut

Agjencioni Dardania

Kompani qe bën ndërmjetësim për shitblerjen/qiradhënien e tokave, shtepive, banesave etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Kompani qe bën ndërmjetësim për shitblerjen/qiradhënien e tokave, shtepive, banesave etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione