Banese me qira

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Visar 26 Maj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Bregu i Diellit rr. MEHMET GRADICA kati 5. Banesat e Ontexi Mont afer SHFMU Ismail Qemali.
Banesa 66.4 m2 dhe ka kete renditje:
1 dhome gjumi
1 dhome dite
Kuzhine + depo + ballkon
Banjo
Nxemje qendrore nga qyteti, uje 24 ore, sigurimi 24 ore me kamera dhe roje.Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione