Banese moderne me qera ne Arberi

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ismajl Dje 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
| Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Koridor | 58m² | 250€ |


-
Ofrohet për qera banesa në lagjën Arbëria, në rrugën krysore vetëm disa metra larg nga Komuna dhe Ambasada Amerikane.
Banesa gjendet në katin e V, është e ndërtuar nga kompania Alb Dizajn të dëshmuar për ndërtim cilësor dhe modern.
Banesa është e orientuar në lindje, me pamje nga rruga dhe nga qyteti, gjithashtu ka ndricim të madh natyral të pa penguar nga ndonjë objekt tjetër.-
Posedon dy ashensor, ngrohje qëndrore me rrymë, dritare me 3 xhama të lëshuara deri në dysheme, roleta elektronike, pllaka të banjos dhe dysheme tejet kualitative.
Nga jashtë banesa është e veshur me fasadën më të mirë dhe më të bukur në treg, fasadë ventiluese e cila gjatë dimrit ofron ngrohtësi, ndërsa gjatë stinës së verës freski.


-
Në afërsi të banesës gjeni të gjitha komoditet, qendra e qytetit gjendet vetëm 5 minuta larg nga objekti ndërsa casja në rrugën kryesore është e menjëhershme.
Banesa është e përshtatshme edhe për zyre të ndryshme ndërsa kuzhina montohet sipas kërkesës.


-
✆+ 383 (49) 755 554
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione