Banese moderne te KAWA ne Mati 1

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: AL - Agency 26 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Banese me qira ne Mati 1, te kompleksi KAWA, eshte komplet e mobiluar dhe gjendet
katin e 4, ka kete renditje:

* Dy dhoma gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase

Per me shume info: 049 222 303, 045 305 000

code-5890
AL - Agency
049222303
Leaflet
Në fillim