Banesë PentHouse 134m2 me #QIRA në Emshir

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 04:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal – Zyre 90m2+55m2 (Bodrumi) me qira në Lagjen 750 EUR
Banesë 88m2 me qira në Pejton – Prime. 450 EUR
Banesë 50.41m2 në shitje në Pejton - “Prime Group” 0 EUR
Lokal 106m2 me #QIRA te Mati 1. 550 EUR
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e “Prishtina Stars”. Banesa ndodhet në katin 10-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë, kopsht, këndi i lojrave për fëmijë dhe pishinë të përbashkët për banor. Banesa gjendet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim, ka hapsirë të mjaftueshme parkingu dhe ka çasje të shpejtë në qytet.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 2 Terasa
| 2 Depo
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166007
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal -Rooftop deri në 3000m² me #QIRA në Dragodan 0 EUR
Banesë 64m2 në shitje te Santea. 85 000 EUR
Banesë 62.6m2 në shitje te Prishtina e Re. 54 000 EUR
Banesë 72m2 në shitje në Dragodan - Arbëri. 63 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione