Banesë Penthouse 150m2 me #QIRA në Dragodan.

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 24 Shk 16:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 66.12m2 në shitje në Emshir. 53 000 EUR
Penthouse 116.7m2 në #SHITJE në Dragodan. 0 EUR
Shtëpi 400m2 me qira në Emshir - Kalabri. 2 000 EUR
Banesë 131.69m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. 96 000 EUR
Banesa ka 120m2 banim NETO dhe 30m2 terasë. Banesa gjendet Dragodan afër “MiniMax”. Banesa ndodhet në katin e 5-të, ka ndricim të lartë nga të gjitha anët, pamje të hapur nga të gjitha anët, ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa gjithashtu posedon edhe garazhë.
Objekti është një kompleks I ndërtuar me një organizim shumë të mirë, cilësi të lartë ndërtimi dhe ofron të gjitha kushtet për banim si: siguri, qasje vetëm me kartela, garazha nëntokësore, hapësira të përbashkëta, parking rrugor etj.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|2 Banjo
|3 Ballkona
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166007
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 66.2m2 në #SHITJE tek Mati 1. 50 000 EUR
Lokal 180m² me #QIRA në Lagjen e Spitalit. 1 500 EUR
Banesë 88m2 me qira te Mati 1. 350 EUR
Banesë 73m2 me qira në Qendër. 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione