Banesë për Zyre!

0 EUR

Jepet me qera nga: Era 16 Nën 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka dy dhoma, banjon dhe ballkonin. Eshtë banese e pershtatshme per zyre. Eshte e pa mobiluar!
Banesa gjindet ne tophane, 3min larg kafeve te vogla.
Banesa ka parkingun e saje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione