Banese prej 85m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: y. m. 11 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banes me qira e mobiluar dy dhoma, sallon kuzhin dhe banjo. Kati peste, lagjja Mati1.
Leaflet
Në fillim