Banesë - Zyre me qira tek Qafa📍

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Monopol Patundshmëri 22 Jan 11:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Monopol Patundshmëri
Banesë - Zyre me qira në Ulpianë📍 400 EUR
SHITET Toka në Matiçan 8 500 EUR
Lokal me qira ne Lagjen e Spitalit📍 400 EUR
Banesë me qira në Emshir tek kulla e 7📍 280 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
▪️Përballë ambasadës së Kroacis, me 120 m2, kati 1, me termokos, kushte shumë të mira për pune, është e pa mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️ 2 Dhoma/ Hapsira të punës,
▪️ kuzhinë,
▪️ 2 banjo,
▪️ 2 ballkona,
▪️ depo.
▪️ Dhomë ekstra nën qati(e shfrytzushme)

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989
Monopol Patundshmëri
Monopol Patundshmëri Vendi më i mirë për të gjetur shtëpinë tuaj ideale. Agjensioni Monopol është themeluar në janar të vitit 2020, misioni i kompanisë tonë është ndërmjetësimi i patunshmërive, poashtu pritoritet i yni është vendosja e një standarti të ri në këtë fushë ku i jepet rëndësi tre palëve - pronar, palë dhe agjension. Monopol Patundhsmëri poashtu ka një qëllim për vendosjen e disa kriterëve të reja të cilat nuk kanë qënë më herët në vendin tonë, për të sjellë një mendësi dhe frymë europiane sa i përket ndërmjetësimit në vendin tonë. Agjensioni Monopol – Shitje, blerje apo qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, zyrave etj. Nëse dëshironi të zgjidhni një agjension për patundshmëri, për shitje, blerje apo qiradhënje të pronave të juaja atëherë zgjidhni agjensionin Monopol i cili me stafin e tij profesional është gjithmonë aty për tu përgjigjur kërkesave të juaja të ndryshme për çështjet e patunshmërisë sepse ne e dimë që blerja e një banese ose shtepie është më shumë, sesa një cati mbi kokën tuaj. Agjensioni Monopol ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera si dhe penthouse me qira apo në shitje. Një numër i madh të banesave që ofron Monopol Patundshmëri gjenden në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushe Kosovë. Shtëpitë në shitje apo me qera që ofrohen nga kompania jonë ndodhen gjithashtu në Prishtinë dhe Fushë Kosovë. Lokalet, zyrat, garsonierat si dhe penthouse të ofruara nga ne ndodhen në Prishtinë dhe Fushë Kosovë të cilat janë të gatshme për banim apo për të filluar me punë. Të gjitha shërbimet e ofruara nga kompania Monopol Patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë të Facebook apo në shitoren tonë në faqen merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyrën tonë cila gjendet në rruga: Agim Ramadani – Prishtinë. Tel / Viber: 044924900 E-mail: usamemorina93@hotmail.com https://www.facebook.com/monopolks
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rruga: Agim Ramadani Tregoje në hartë
044924900
https://www.facebook.com/monopolks/
Monopol Patundshmëri
  Online
044599989
Leaflet
Monopol Patundshmëri
Banesë meqira në Lakrishte, te banesat e Shqipëris 300 EUR
Banesë me qira te Mati 1, mbrapa banesave te Tregt 250 EUR
Banesë me qira tek Dodona, mrapa Teatrit📍 450 EUR
Lokal me qira në Fushë Kosovë 320 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione