banese

Jepet me qera nga: banese 12 Tet 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jepet me qira banese afer komunes se vjeter ne Prishtines, banesa ka 1 dhome gjumi,sallon me kuzhine,banjo,shpajz, dhe 2 ballkona. Banesa sapo eshte ndertuar dhe askush nuk ka banuar ne te dhe te gjitha mobilet jane te reja. Preferohen familja
Leaflet
Në fillim