Eshte leshuar..

0 EUR

Jepet me qera nga: ARSA 10 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira tek Parku i Qytetit, në Prishtinë, afer Kolegjit FAMA.

Banesa është e mobliluar dhe me paisjet përcjellëse elektroshtëpiake. Gjendet në katin e tretë.

Çmimi me marrëveshje, kontaktoni në numrin: 044/49 153150


Tag:
Banes kerkoj qira cimer familjar spital qender aktash muhaxher FAMA NAIM FRASHERI SHKOLLA ulpian dardani dodona student
ARSA
  Online
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione