Gasonierë me qira për netë P.Qytetit #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Për vendbanimin
Leshohet Gasoniera me qira per nete tek Parku i Qytetit.Apartmenti eshte ne lokacion perfekt prej 3 minuta nga sheshi ''Nena Tereze''.Apartmenti eshte vetem nje dhomesh dhe preferohet per 1 person ose nje cift.Komplet objekti permban gjithsej 4 Apartmente te tjera me te medha te cilat leshohen me qira.Ndertesa eshte e sigurte me klient te perzgjedhur.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857565 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet shtëpia në ULQIN  #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet Trualli ne lagjen Qendresa #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 250 EUR
Shitet banesa tek "Muharrem Fejza" # iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione