Ipet banesa me qera (per zyre apo familje)

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mustafa Gashi 05 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipet banesa me qera ne rrugen B. E sapo leshuar e gatshme per banim apo zyre. Banesa ka sisterm te ajrimit dhe eshte me pamje nga rruga B , shum e volitshme per familje apo zyre, gjendet ne katin e 5 .
Mustafa Gashi
044460211
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione