Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 13 2022 06:56

Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Dardani(Te Busti Bil

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 13 06:56
Shikime: 315
Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Dardani(Te Busti Bill Clinton), me sipërfaqe 65m2 kati 2-rë.

Banesa eshte mobiluar.Banesa e lire prej 01.06.2022

Permbajtja:
Dhome Gjumi
Sallon me Kuzhine
Shpajz
Banjo ballkon dhe korridor.

Qmimi: 300€.

Kontakti +383 / 45 22 7 10 0
0 45 227 100
Përshkrimi i linkut

Kosova Immobilien

Kosova Immobilien
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione