jap banese me qera t'Qendra Tregtare Bregu Dillit

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Fitorja 12 Tet 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
banesa eshte e renovume me dyer dritRe me te gjitha,ka nje dhome dite nje dhome gjumi dhe kuzhina ndamas kati 2
Fitorja
049261811
Leaflet
Në fillim