Jap banese me qira

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Burim 04 Dhj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jap banesen me qira ne prishtin ne lagje te spitalit kati 2 banesa ka sallonin me kuzhin nje dhom gjumi banjo koridor dhe ballkon, qmimi 180 euro
Leaflet
Në fillim