Jap banesen me qera!

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Elez 09 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Jap banesen me qera ne Bregun e Diellit, ndertesat te Qendra Tregtare perballe konvikteve. Banesa ka dhomen e dites me tryezari dhe kuzhine, dhomen e fjetjes, banjon.
Cmimi 250 euro perfshire te gjitha shpenzimet!
Leaflet
Në fillim