Jap me qera banesen 2 dhomshe te Qafa, 250 euro

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dega 09 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jap me qera banesen te Qafa afer kafeve te vogla, banesa ka nje dhom plus nje sallon me kuzhine e mobiluar dhe e renovuar kati i dyte.
Cmimi 250 euro
Leaflet
Në fillim