Jap me qera banesen ne Prishtine afer Qafes 400 eu

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Valmira 24 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jap me qera banesen ne Prishtine afer Qafes te Ministria e shendestsise
Kati 3 -te
120m2
2 dhoma gjumi
Dhom dite te madhe me pamje kah qyteti
Dhom dite me kuzhine dhe trapezari te bukes
Ekstra e mobiluar
Cmimi 400 euro
Tel 045/660-188
Valmira
  Online
045660188
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione