Jap me qera

Jepet me qera nga: Fadil 09 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Jan me qera banesen 1dhomshe te kafet e vogla eshte e mobbiluar ka DHE ballkon
Leaflet
Në fillim