Jap me qira katin e shpis

0 EUR

Jepet me qera nga: Ilir 26 Maj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Jap me qera katin e shpis me siperfaqe 100 m² gjindet ne Dragodan ne rrugen kryesore .Kati eshte i mobiluar mire dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme shtepiake: Hekurin, Enet, mjetet per pastrim, rrobalarese, fshes elektrike si dhe shume paisje tjera. nxemja eshte me termo elektrike, uj ka 24 h, si dhe rryme 24 h.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione